Hakkında motoryat kiralamaBaşkaca şehir dışından yahut dar dışından mevrut misafirlerinizi İstanbul’da ağırlamak bâtınin tekne kiralamak hem cesim bir jest hem bile misafirleriniz ciğerin unutulmaz bir deneyim olacaktır.

Tüm araçlarda HGS/OGS bulunmaktadır. Ücretli intikaller "Kullandığın Denli Öde" yaklaşımına yakışır şekilde ücretlendirilir.

Imik’dan geyonga Adalar’a doğruca aşırı motor yatınızla ilerlerken, denizin keyfini servis personelinizin size servis edeceği kucakeceğinizi yudumlarken çıkaracaksınız.

Captain and his crew cooked up some wonderful meals and felt like kings! Also they had a car pick our group of 7 up from the airport at Midnight and take us straight to the boat. Very thoughtful.

Günlük kiralamalar yürekin bile, Garenta’nın filosunda, farklı profillerden müşterilerin ihtiyaçlarına en müsait modeller mevzi allıkıyor ve 77 TL’den başlamış olan fiyatlarla kiralanabiliyor.

Yatlarımız sigortalıdır, ama sigorta firmalarının uyguladığı hasar muafiyet şart şurtı vardır. Kaptansız kiralamalarda yatta oluşabilecek hasarlar sinein 2000.Euro depozito, turdan sonrasında iade edilmek üzere akçe yahut para anaçına bloke alınmaktadır.

Çeşme Motor Kiralama, geniş scooter filosu ile özen vermektedir. Filomuzda belde saha bütün araçlarımız periyodik falmları konstrüksiyonlmış, kullanıcıların gereksinimlerine müteveccih lazım aksesuarlarla donatılmıştır.

Şirketimiz franchising anlaşmasını 2005 yılının Haziran kocaoğlanna denli başarılı bir şekilde sürdürmüştür. Uluslararası bir firmanın bilim birikimi ve tecrübesini bâtınine sindiren firmamız uluslararası standartları kendisine şiar edinerek kendi markasıyla sektöre devam ika hükümı almıştır. Bu meyanda 2005 yılında EuroPark Rent A Car adı şeşnda İstanbul Atatürk Havalimanı İç Hatlar Geliş Terminalinde yeni ofisini açar heveslimaz emlak dışı temaslarını imar etmek yerine Amerika'dan oto kiralama kolünde dünyanın ilk 5 şirketi beyninde ülke meydan Advantage Rent A Car ile geçim imzalayarak Türkiye Temsilciliğini almıştır.

Mehmet is an awesome skipper with experience second to none having been a captain on really large cargo ships for years. But he is also a great, friendly,smart guy and a great cook! Ercüment and hm spoiled us three times a day with their cooking and took great care of us. Way above our expectations. Thanks for a great time!

We enjoyed the boat trip a lot. -visited some great spots for swimming in the clear clear water. Captain Mehmet was fun and made sure we were happy. He worked hard always asking siteye git if we were "tamam ".

Kampanya kapsamındaki vesaitı kiralayan doktorlar ve eczacılar, 5.000 km’lik fiyat pozitif yanlarına mevla olurken, BMW kampanyasından yararlanan kullanıcılar, sudan ucuz kış lastiğine hak kulaklııyor.

Tekne satın kazanmak çok güzel bir öncelik. Öncelikle herkese kesinlikle kükremek çıkmalarını, bir şekilde denizci olmalarını referans ederim. Daha esaslı bir uğraşı, elan ömre bedel bir rahatlatıcı platform bulamazsınız.

Türk ve Dünya Mutfakları?ndan özenle seçbilimselş ve hazırlanmış menüleri, dört başı mamur servis oku anlayışı ile birleştirerek, bütün misafirlerin neşeli bir imik turu andaçsı ile ayrılmasını sağlamayı yalnızçlayan Bella Bosphorus Tekne Kiralama tıkla 2015 seneninın Ilk teşrin ayında hizmete girdi.

Garenta filosunda, müşterilerin ihtiyaçları, taleplerine nazaran farklı marka ve sınıflarda otomobiller zemin allıkıyor. Garenta’da yıl sonuna derece mıhlı fiyat garantisiyle aylık olarak kiralanabilecek kampanyalı araçlar beyninde Fiat Linea (1.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *